Пасажирський автобус згорів вщент.

Пригода сталася на трасі недалеко від Золотоноші - на  Черкащині. Пасажирів, за добрим збігом , у ньому  не було. Водій не постраждав.

У цій пожежі, на щастя, обійшлося без жертв. Але такі випадки на цій дорозі трапляються доволі часто, кажуть рятувальники. Однією із найпоширеніших причин називають саме поганий  її стан.

Цей пасажирський автобус саме мав забрати людей із села  Піщане  та відвезти їх на завод до Канева -  на зміну.  Але дорогою, каже водій, через замикання у двигуні  загорілася задня частина салону. Спочатку чоловік  намагався загасити полум'я вогнегасником, але марно.

Правоохоронці припускають, що автобус   був несправний. Транспорт вже старий - випущений  ще у 1988 році.

Того ж дня в Болгарії вибухнув автобус з туристами >>> ВІДЕО

UBR: - А чому загорілося? Є якісь причини, версії?

- Технесправність. Проводка замкнула.

Чи проходив автобус техогляд, правоохоронці сказати  не змогли - всі документи згоріли. Проте у МНС  є ще одна версія пригоди. Бо ж тут  такі випадки  непоодинокі.

Вадим Пономаренко, фахівець служби цивільного захисту: "Не тільки старі,  Може навіть новий автобус, але часто водії техогляди проходять, але буває рух - десь тернуло, десь провід замкнуло  - і получилося. Техогляд проходять всі, але ніхто не застрахований от стану доріг і от стану всього решти".

Збитки наразі підраховують.

Ольга Ластовецька, дмитро Гончаров, ТелеканалUBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автобус пожар происшествие
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1643