Члени київської дільничної комісії №251 вважають, що підрахунок голосів у їхньому окружкомі затримують заради фальсифікації виборів. Тут іде запекла боротьба за перемогу між секретарем Київради Галиною Герегою та Свободівцем Андрієм Ільєнком.

"Чого ми вимушені сидіти з оцими мішками і чекати. Тепер ніч приходить, тільки пройшла п`ята дільниця. Не пішла. Тридцять третя тільки".

Дивіться фоторепортаж : Народное творчество. Топ-30 испорченных бюллетеней с парламентских выборов

Люди побоюються, що результати волевиявлення можуть бути спотворені вже після того, як дільничні комісії здадуть виборчу документацію в окружком. Тому готові здійснювати перерахунок у присутності свідків.

"Подивіться, будь ласка, в цих мішках правда. У цих протоколах правда. Вони опечатані.  Якщо ці мішки попадуть зараз туди, там буде вже брехня. Ми готові, щоб їх комісійно в скрили. Ми робимо перерахунок голосів комісійно в присутності  довірених осіб кандидатів в депутати, спостерігачів".

Читайте :  За границей после подсчета 99,13% протоколов побеждает Свобода

Тим часом на 214-му і 216-му київських округах теж частково зупиняють роботу комісій нібито через порушення і скандали, пише Українська правда. Із самої ночі півтори сотні дільниць чекають, поки в них приймуть бюлетені.  Нагадаємо, у 214-му окрузі лідирує ударівець Віктор Чумак, від якого на 4 % відстає самовисуванець, колишній секретар Київради Олесь Довгий. А ось на 216-му за перемогу змагаються висуванка "Батьківщини" Ксенія Ляпіна та самовисуванець Олександр Супруненко - розрив між ними становить 1 %.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: голоса комисия выбори
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1693