На "газову знижку" Україна може не розраховувати. Росіяни кажуть,  ціна зафіксована у довгостроковому контракті, заявив Павло Одеров,   голова департаменту зовнішньоекономічної діяльності "Газпрому".   Хоча надія - була.  Адже нещодавно 10-відсОткову  знижку  виторгувала Польща.  Після погроз,  що позиватиметься до Стокгольмського арбітражу. Рік тому на  15 % росіяни знизили ціну для  Естонії та Латвії. Українські фахівці кажуть: наступного року блакитне паливо для нашої держави також подешевшає. Нині купуємо по 432 долари за тисячу кубів. Але не з доброї волі Газпрому, а через падіння цін на нафту.

Читайте також : Эксперты озвучили прогноз повышения тарифов на газ

Володимир Саприкін, експерт з енергетики : " Перший квартал наступного року ціна буде приблизно такою самою, як зараз. Пізніше, другий-третій квартал можна очікувати, що ціна дещо впаде. Понад 10 доларів. Це пов'язано із тим, що в цей рік ціна на нафту не була такою високою, вона дещо падала".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия скидки газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 653