На гірськолижних курортах України щороку помирає близько десяти  людей та понад 600 травмуються. Найчастіше  страждають ті, хто не вміє кататися на лижах. Однак часто нещасні випадки трапляються через зухвальство тих, хто їздить добре. Вони підрізають чи збивають інших відпочивальників.  Фахівці радять  опановувати катання на лижах на безпечних трасах, де небагато людей.  А обираючи курорт,  перевірте, наскільки вони дбають про безпеку туристів.  У разі виникнення надзвичайної ситуації, це може врятувати вам життя. Насамперед, поцікавтесь чи є там патрульно-рятувальна служба та швидка медична допомога. Потрібно і застрахуватися. Вартість тижневого поліса - менше ніж 40 гривень.

Читайте також : Ежегодно около десяти украинцев гибнут на горнолыжных курортах

Олег Огородник, заступник керівника управління Держтехнобезпеки : " Буває приїздять а людей селять в приміщення в яких немає наприклад тих же самих  елементарних правил пожежної безпеки інструкцій, немає вогнегасників елементарних, розумієте немає тих же табличок, як телефонувати при і пожежі  або у виникнення надзвичайних ситуацій".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина несчастный случай курорт катание на лыжах
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 880