Налагоджувати інтернаціональні бізнес-зв’язки представники багатьох компаній з’їхалися до столиці Острова Свободи. В Гавані відкрився щорічний міжнародний бізнес-ярмарок.  У столиці Куби відкрили щорічний міжнародний бізнес-ярмарок. У заході беруть участь більше ніж п’яти тисяч компаній із шістдесяти двох країн світу. Урочисту церемонію провели в неділю. 

 Родріго Мальмієрка, міністр зовнішньої торгівлі Куби : " Той факт, що тут сьогодні зібралося стільки представників бізнес-індУстрії, тут у Гавані свідчить про те, що кубинська економіка викликає інтерес у світових інвесторів. Я сподіваюся, що цьогорічний ярмарок дасть поштовх для  нової хвилі вкладів у наше господарство".

Дивіться також : У столиці стартував міжнародний форум ART KYIV contemporary

Незважаючи на те, що у світі панує фінансова криза, кількість підприємств, які приїхали на ярмарок, порівняно з минулим роком, зросла на 15 %. 

 Кевін Макгілтон, учасник виставки : " Я представляю американську компанію, яка вирощує рис. Протягом останніх 50-пятдесяти років, Куба активно імпортувала рис зі Штатів. Ми хотіли б, аби все так і залишилося. Сюди ми приїхали цього року, аби поліпшити відносини з нашими кубинськими партнерами та поділитися з іншими досвідом".

Корисно знати : В Киеве 7-8 ноября пройдут Дни Вены

Міжнародний бізнес-ярмарок на Кубі проводять із 1982-го року. За словами організаторів, цьогорічний захід  виявився наймасштабнішим за останнє десятиліття.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: куба компании ярмарка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 756