Поки глава держави - на Кіпрі, до Адміністрації Президента прийшли  ображені  кандидати. Які вважають, що їх несправедливо позбавили депутатського мандата. Переважно, це представники опозиції, які програли на так званих, "проблемних округах". Плакати, музика та лише  кілька десятків молодиків. Похмура погода, сирість, журналісти чекають на кандидатів у депутати. Висуванці опозиції із, так званих,  проблемних округів анонсували велелюдний мітинг. А насправді зібралося із десяток молодих  людей, переважно - студентів. Чого прийшли на  Банкову -  пояснити не можуть.

Навіть опозиційні депутати під стінами адміністрації опинилися випадково. Йшли поруч, побачили мітинг, завітали за звичкою.

Читайте також : Оппозиция отпустила протестующих под ЦИК домой

Юрій Одарченко, народний депутат України : " Ми побачили в Українській правді об’яву, що буде відбуватися мітинг біля Адміністрації. Зараз протест, де люди дійсно спливають, де вони зібрались під ЦВК. Ми тут підтримуємо всі протести, які можуть бути по Україні на підтримку кандидатів в депутати".

Мітингувальники вимагали  перерахувати  голоси  на проблемних округах. Де, як стверджує опозиція, мали перемогти їхні кандидати. А за фактом, перевага на боці самовисуванців та  претендентів із провладних партій.

Ольга Подимай, журналіст : " Кандидати в депутати, які не хочуть визнавати свою поразку на виборах, під Адміністрацією Президента намагаються докричатися до Віктора Януковича. Який в цей час перебуває з офіційним візитом на Кіпрі".

Второй день под ЦИК. Как митингующие устоили быт

Загалом у  ЦВК нарахували 13 проблемних округів. Проте до президента, прийшов лише один серед кандидатів -  Віктор Романюк. Він змагався за перемогу на скандальному 94-му окрузі з представником  партії Регіонів Тетяною Засухою. Попереду - перевибори, але  таке рішення вважає несправедливим.

Віктор Романюк, народний депутат України, "Батьківщина": " Тисяч голосів – не враховані. Тобто кожний третій виборець, який пришов в 94-му округу – цього проігноровано сьогодні. І відповідно це викликає велике незадоволення у людей. І вони вимагають якоїсь реакції від влади".

Серед організаторів акції значиться інший кандидат у депутати від опозиції, Аркадій Корнацький. Який балотувався на  сто тридцять другому окрузі у Первомайську. Однак замість нього  - лише плакат. Сам Корнацький виїхав за межі України. Його соратники кажуть: він змушений був тікати.

Яценюк призвал людей собраться на второй митинг в 18:00

Сергій Пашинський, народний депутат України, "Батьківщина" : " Він на телефонному зв'язку. І він дійсно виступив ініціатором, тому що людина - бореться, вона не здається. Говорити, де перебуває людина, уже небезпечно для цієї людини, і приклади Тимошенко і Луценка - дуже яскраві".

 Імовірно, президенту розкажуть про вимоги протестувальників одразу після того, як він повернеться з Кіпру. А ось долю  перевиборів доведеться вирішувати чи то Верховній Раді, чи то Центральній виборчій комісії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: депутаты администрация митинг
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 669