Олімпійський теж засипало снігом, утім стадіон охоронятимуть динамівці.  Але, звісно, вони не справжні. Футболістів - сніговиків зліпили фанати.

Ще кілька місяців тому тут бігали найвідоміші футболісти світу. Тепер поле вкрите товстою білою ковдрою. А навколо нього днюють та ночують динамівці. Щоправда, не справжні. Зробили їх футбольні фани. Кажуть, довелося добряче потрудитися. Бо сніг  - сухий, та ліпився погано.  Прикрашали шедеври  - хто чим міг.

Кирило Бойко, ліпив сніговиків : " Кто свои приносил шарфики, футболки, так же и продукты, морковка, баллончики с краской, новогодние шапки, это все наше"

Украина стала на шаг ближе к зимней Олимпиаде-2022

З азартом сніговика ліпили й співробітники стадіону. Зокрема, юристи. Їхній екземпляр вийшов геть не звичайний.  На голові зовсім не відро, а морква. У руках – газета та гроші. Це щоб їх і футболістам, і авторам цього витвору - вистачало.

Юрій "Мы рассчитываем как минимум на приз зрительских симпатий, потому что у нас самый яркий и веселый снеговик".

Як тільки уроки скінчилися, катати кулі прибігли й школярі. До речі, Їхній сніговик на полі – найвідоміший.

Суркис: на Евро-2020 два претендента: Киев и Донецк

Дмитро , співробітник стадіону : "Он такой симпатичный, худой такой он с кубиками красивый, накачанный".

Наталія Яровенчук, журналіст :  "Ось це має бути Андрій Шевченко. Ліпити його вирішили разом із десятикласниками. Щоправда поки сніговик на футболіста зовсім не схожий. Шедевр поки що у роботі".

Леся Башняк, організатор свята:  "Дуже класні правила – жодних правил. Все залежить від творчості і від того, як у чемпіонаті хтось бачить своїх сніговиків, політ фантазії і уяви".

 Жодними правилами точно не переймається й чотирирічна Даринка.  Знає, лише одне.

Сніговики уздовж поля вишикувалися – можна й пограти. Приміром, у сніжки. Бавилися навіть ті, хто без рукавичок прийшов. Бо кульки - теплі були. Тому що плюшеві. Хоча кидалися й звичайнісінькими.

Москву назвали претендентом на проведение Евро-2020

Сергій Ющишин, ліпив сніговика :  "Це чудово, бо зима такий період, коли люди сидять більше вдома, та їх неможна на вулицю нічим витягнути. А це чудовий захід такий файний, коли люди збираються, розважаються, можна пограти в сніжки, зліпити бабу. Головне, не сидіти вдома  біля комп’ютера".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: футболисты снеговик олимпийский
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1143
Загрузка...
Загрузка...