На парламентських виборах у Литві лідирує  опозиція. Після підрахунку половини відсотків голосів першість тримає Партія праці. У неї - двадцять чотири з половиною відсотки. На другому місці - соціал-демократи. За прогнозами політологів, новий Сейм сформує лівоцентристська коаліція. Усього ж п'ятивідсОтковий бар'єр поки що долають вісім політичних сил.

Дивіться також: Долю АЕС у Литві вирішить референдум

Андрюс Кубілюс, прем'єр-міністр Литви: " Ці вибори дуже важливі. Я сподіваюсь, литовці оберуть відповідальних політиків, які продовжать початі реформи у наступні чотири роки".

Цікаво знати: У Польщі побудують першу в країні АЕС

Провладні консерватори, які дотримувалися політики жорсткої економії, на третій позиції. Остаточні результати проголосять до четвертого листопада.  У складі опозиційної Партії праці - десять мільйонерів. Підтримку виборців політична сила здобула завдяки обіцянкам зменшити податки, збільшити зарплату та боротися з корупцією. Водночас, окрім виборів до сейму у Литві провели іще й референдум на предмет можливості будівництва нової АЕС у країні. Майже дві третини громадян - проти. Щоправда, дані цього опитування мають лише рекомендаційний характер.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: литва парламент опозиция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 473