Євгеній Агарков, журналіст :  " Існує дуже багато способів як не отримати в оренду бажану квартиру та залишитись без грошей. Наприклад, вам можуть продати списики з квартирами які колись здавалися, або здати квартиру, яку здали як мінімум п'ятьом охочим. Але про такі методи більшість вже знає, тому намагається максимально себе убезпечити. Проте, нещодавно в інтернет з'явився ще один цікавий спосіб".

На перший погляд нічого дивного: на сайті безкоштовних оголошень вам пропонують квартиру у непоганому районі за ціною трохи меншою від ринкової. Дешевизну пояснюють тим, що господар їде за кордон і треба швидко здати. Кажуть, що помешкання у чудовому стані.

Корисно знати : Стоит ли покупать жилье на этапе строительства

Олена, співробітник агентства з нерухомості : " В квартире холодильник, телевизор, стиральная машинка автомат, мебель новая, кухонька вставленная и микроволновка на кухоньке. санузел поменян, ванна новая".

А потім посередники кажуть, що їх послуги коштують 600 гривень.

Олена, співробітник агентства з нерухомості : "  Вы сразу нам перечисляете 400 гривен , вы можете связаться с хозяином договориться. Но перед просмотром вы оплачиваете 400 гривен, за подписание договора вы оплачиваете еще 200 гривен".

Тобто, 400 гривень ви маєте заплатити ще до огляду квартири. Переслати їх на певний рахунок. Ще 200 віддаєте, якщо оселя вам сподобалася і ви згодні підписати договір оренди. Але якщо житло не вам не підходить, то обіцяють запропонувати інше  і не факт, що наступне буде ліпшим.

Це цікаво : Цены на квартиры растут, но спрос остается отложенным

Віктор Несін, голова правління спілки консультантів з нерухомості : " У нас еще есть такое понятие как акт выполненных работ, который должен быть подписан после того как вам оказали услугу... какие-то перечисления денег до того как, ну вы должны сами понимать. Вы и в интернете можете купить какой-то товар, а потом купить его и не получить".

Легальні ріелтери кажуть: розпізнати шахраїв не складно. По-перше, ціна значно менша від ринкової. По-друге, гроші наперед. І має занепокоїти те, що посередники підганяють із рішенням.

Віктор Несін, голова правління спілки консультантів з нерухомості :  " Что значит быстро? Человек в любом случае должен осознать, принять решение и выполнить какие-то действия. Когда вас подгоняют - что-то пытаются скрыть, это однозначно".

Читайте також : Сколько стоит аренда квартиры на Новый год во Львове

Тим часом, посередники по телефону переконували: якщо за 3 дні квартиру не підберуть, то повернуть частину передоплати. Запевняли, що працюють абсолютно законно і їх підприємство можна знайти серед зареєстрованих. Але у базі даних в інтернеті  ми його так і не відшукали.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена квартира риелторы оренда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2485