Стадіон -  за  місяць, дитячий майданчик  - за тиждень,  заасфальтована дорога - за день. В Україні інфраструктурний рай. Кандидати кинули останні гроші в боротьбі за омріяні голоси виборців. Українці жартують: парламентські вибори потрібно проводити  - щороку.   Подібними стахановськими темпами у столиці будують нову трамвайну колію. Власне, відновлюють, бо нею давно не користувалися. Адже веде  -  в нікуди.

Євгеній Агарков, журналіст : " Обіцяли метро на Троєщину, а відкривають трамвай. Місцеві кажуть, що ці робітники працюють тут майже місяць по 24 години на добу. Аби встигнути до 28 жовтня.  А ще кажуть, цим коліям вже понад 20 років і колись тут ходив трамвай, але не довго, пів року, потім перестав, бо був не прибутковим. Тому, кажуть, історія може повторитись".

Цікаво : На Троещину пять дней можно ездить бесплатно

Завтра сюди має приїхати прем'єр-міністр  Микола Азаров:  офіційно відкривати станцію і маршрут. Тому сьогодні тут клопітливо доробляють останні штрихи ну, майже останні. Ще залишилося докласти трохи плитки, зробити навіси, паркани та поставити лавки.

Анатолій , будівельник : "Трамваї вже ходять! - А всю ніч будете налагоджувати? - Ну в дві зміни ми працюємо".

Усередині станції також робота кипить. Миють вікна, намагаються почепити таблички, підлоги ще не миють. Але кажуть, завтра все блищатиме, як нова копійка! Проте жителі Троєщини кажуть:  усе якось дивно, мовляв, відкривають напередодні виборів, хоча кілька років обіцянками годували.

Читайте також: Проезд в скоростном трамвае на Троещине будет бесплатным

Олександр, житель Троєщини : " Кто-то решил построить сюда метро, чтоб за них голосовали больше".

Катерина Іванівна, жителька Троєщини : "  Всегда депутаты делают только перед выборами. Это изначально предназначалось для метро, сколько можно нас кормить этими завтраками? Каждый приходит к власти и обещает метро. Мы просто обижены настолько, что я не знаю".

Ольга, жителька Троєщини : " Він не буде окупати себе, те що він буде ходити тут, бо люди на нього так як не ходили так і не будуть ходити. Він же ж ходив тут трамвай і він ходив пустий і так знову буде теж саме".

У теперішньому маршруті -  немає сенсу, бо трамвай їде в нікуди. Кінцева станція поки що - проспект Генерала Ватутіна. А далі, до міської електрички - гілка лише запланована. До виборів цей план виконати навряд чи встигнуть, навіть якщо працюватимуть понаднормово. Тому, маршрут нікудишній кажуть місцеві. Створить хіба що незручності, бо як пустять трамвай - перекриють проходи з одного боку вулиці на інший.

На Троещине построят ледовый каток

Ірина, жителька Троєщини : " Але ж обходити скільки треба".

Можливо, колись троєщинський   трамвай зможе таки перегнати свого Борщагівського колегу. Який швидше ніж 40 кілометрів за годину розігнатися - так і не може.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: дорога выборы троещина трамвай
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2141