На Вінниччині обікрали та спалили  150-сто-пятдесяти-річну церкву. Храм належав Українській православній церкві Московського патріархату. І мав статус архітектурної пам’ятки. Нині ж від дерев’яної споруди не залишилося нічого. Селяни кажуть, перед підпалом церкву пограбували. Викрали, найімовірніше, іконостас. Свідчать про це зірвані скоби з дверей, що біля вівтаря. Настоятель храму каже, вриваються до святині злочинці не вперше. Раніше храм теж грабували.  Крадіїв  так і не знайшли. Наразі слідчі органи встановлюють причини виникнення пожежі.

Цікаво знати : Патриарх Кирилл заявил, что готов сотрудничать с любой властью

Отець Георгій, настоятель храму ікони Божої Матері : " Я в селі Торчин прослужив 14 років на парафії, під час моєї служби на цей храм також було пограбування . з церкви були винесені старінні ікони.  три ікони, які були написані на дереві і мали велику цінність".

Папа Римський помолився арабською

Сергій Шевців, начальник пожежно-рятувальної частини : " В ночі надійшло повідомлення в м. Хмільник про те, що горить церква, на місце події було негайно відправлено дві автоцистерни і одна авто драбина, було охоплено повністю по всій площині церква. Церква дерев’яна, тому горіла повністю всередині".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пожар кража винница церковь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 856