Бойовик по-українськи розгорнувся у одному з лісництв на Волині. Браконьєри на чотирьох джипах із погоничами та собаками нахабно стріляли  дичину. Дозволу горе-мисливці, ясна річ, не мали. А коли їх помітили, спробували накивати п’ятами. 

Читайте також : Браконьеров заставят платить в 10 раз больше

Постріли серед білого дня у Володимир-Волинському лісництві почули заготівельники. Виявилося, з рушниць стріляли по здобичі  з десяток браконьєрів. Зауваживши єгерів, молодики  просто посідали у джипи і кинулися навтьоки. Лісникам вдалося наздогнати дві машини. Шлях до відступу двом іншим перекрили автомобілі лісової охорони. Коли браконьєрам вдалося прорватися, директор господарства почав стріляти по колесах джипу.

Забудовники знищили 4 гектари Биківнянського лісу

В одне таки влучив, але авто порушників із продірявленою шиною проїхало ще два кілометри. Втікачі погрожували охоронцям лісу та провокували їх на бійку. Вгамувати горе-мисливців зміг  наряд міліції. На порушників склали протокол. За браконьєрство їм світить штраф або три роки позбавлення волі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нарушения лес браконьеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2118