Традиція приносити себе в жертву в ім'я досягнення  мети - не нова. Так робили і воїни у давнину, і сучасні борці із системою. Хоча у європейській традиції цей звичай не прижився. Зараз стрічки інформагентств рясніють повідомленнями про теракти смертників у Ірані, Пакистані, Сирії.

Убийственная природа: Топ-10 самых разрушительных явлений

Найвідоміші в історії смертники - японські  "камікадзе" .  Так називали японських пілотів. Які наприкінці Другої світової війни знищували кораблі та підводні човни ворога. У наш час мода приносити себе в жертву, на жаль, не минула. Проте діють смертники здебільшого на землі. Традицію вбивства себе разом з іншими активно підтримують мусульмани. Мучеництво за віру характерне для багатьох монотеїстичних релігій. А термін "шахід", синонім "камікадзе",  аналогічний християнському визначенню "мученик". Мусульмани вважають, що смертника Аллах обирає особисто. І людина просто виконує Божу волю.

Жертвами морозов в Украине стали уже 83 человека

В Україні - подібні вчинки - один із проявів самогубства. Причини  - різні. Останній резонансний випадок - зовсім свіжий. На Луганщині чоловік спалив себе, злякавшись кінця світу. Обливають себе бензином і ревнивці.  Найвідомішим українським політичним самураєм є Олекса Гірник. У День Злуки 19 січня 1978 року він облив  бензином і спалив себе на Чернечій горі у Каневі біля пам’ятника Шевченку на знак протесту проти русифікації України".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: жертва мусульмане
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1072
Загрузка...
Загрузка...