Нацбанк спростував сенсаційну новину -  у відомстві Сергія Арбузова не планують скасовувати гарантування валютних вкладів. Про таку можливість сьогодні  заявило видання Форбс.  Там припустили, що таким чином НБУ придумав іще один спосіб відбити в українців охоту купувати долари та євро. Держава не буде гарантувати повернення вкладів власникам валютних депозитів. Пише Forbes.

Читайте також : Как НБУ пытается сбалансировать валютный рынок

Валютні вклади стануть більш ризикованими. Натомість мінімальний розмір відшкодування для  гривневих заощаджень піднімуть до 250-ти тисяч. Також забезпечуватимуть повернення вкладів власникам депозитів у металах. Нині у банках відкрито валютних рахунків, у перерахунку на національні гроші, майже на 224 мільярди гривень. Утім у Нацбанку наявність таких ініціатив спростовують.

НБУ увидел "равновесие" на валютном рынке

Ксенія Ляпіна, член комітету ВР з питань регуляторної політики : " Вони роблять все, щоб люди продали валюту. На короткому періоді це викличе що? Укріплення гривні. Воно буде ніби виглядати як покращення ситуації. Але цей короткий період дуже швидко закінчиться".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта нбу доллар вклад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1695