На відпочинку можна зекономити. Виявляється, є десятки способів подорожувати порівняно дешево. Гарячі тури, поїздки автобусами і звісно ж - дикуном. Українські зірки люблять відпочивати на дурняк. Дехто з них економить на усьому - від путівок до проживання в готелях. Усі надії покладають на гучне ім’я. Мовляв, десь та й дадуть знижку. Щоправда, торгувати обличчям здебільшого вдається лише в Україні. Співак Ель Кравчук каже: релаксує між концертами. Так дешевше.

Когда работника могут отправить в отпуск без его согласия

El Кравчук, співак : " Я всегда стараюсь  совмещать гастроли с какой-то поездкой, связанной с отдыхом. Но обычно я всё заказываю через интерент. И в основном в Германии. Через Немецкие сайты. Это оказывается гораздо дешевле всё. Не превышая  сумму даже там в 500 евро. Что в Украине очень сложно".

Олена Вінницька, співачка : " Любая поездка  за рубеж - это ещё и шоппинг.  как правило. Я очень люблю покупать вещи за рубежом".

Дивіться також: Завбачливі українці вже готові до зимового відпочинку

Не хочете витрачати зайвого - слідкуйте за гарячими турами. Їх вартість інколи відрізняється від звичайних у кілька разів. Щоправда, доведеться постійно сидіти на валізах в очікуванні дзвінка від оператора.  Ще одна пропозиція  - автобусні мандрівки. Це дешевше щонайменше на 20 %, ніж авіа подорожі.  Об'їхати столиці Європи, зокрема, Будапешт та Прагу коштуватиме 350 євро.  А ще періодично деякі готелі пропонують знижки, які істотно зменшать витрати на тур. Приміром, до Еміратів можна поїхати  на тиждень удвох за 3 з половиною тисячі доларів. У тур компаніях кажуть: це недорого.

Корисно знати: Как сэкономить деньги во время заграничного тура

Ірина Андрєєва, менеджер туристичної компанії : " Периодически отели делают акции. Предлагают, например, проживание для детей бесплатные. Посещение аквапарков бесплатных. Или питание: если они предлагают питание только завтраки, делают ужины бесплатные. Есть отели, которые делают дополнительные ночи".

Олена Лоскун, журналіст : " Зекономити на відпочинку можна, подорожуючи дикуном.  Це майже вдвічі дешевше, ніж, купуючи туристичний пакет. Щоправда, тоді доведеться заздалегідь продумати маршрут та можливо навіть придбати квитки. І лише після цього йти у посольство омріяної країни".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена отпуск отдых туризм
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2130