Кому радість, а кому клопоти. Україну знову завалило снігом.  Примхи погоди додають роботи прибиральникам. До речі, за кучугури і кригу на власній території підприємствам загрожує штраф.

Не прибрав снігу - плати штраф. За правилами магазини та підприємства мають самостійно дбати про очищення прилеглих територій від кучугур і криги. Інакше з них мають право стягнути тисячу сімсот гривень. Впоратися зі снігом власними силами бізнесменам складно, а тримати більший штат двірників про всяк випадок невигідно.

Дивіться також : Неприбраний сніг і ожеледиця - привід зайнятися фізичними вправами

Як варіант - можна звернутися по допомогу до спеціальних компаній. Якщо двір невеликий, або там не може пройти важка техніка, простіше викликати бригаду, яка прибере сніг вручну.  Робота одного працівника обійдеться 50-60 гривень за годину.

Олексій Коржупов, директор компанії, що прибирає сніг : " Хорошую стоянку в пределах ста квадратных метров, которая прилегает  к банку или какому-нибудь магазину, это вполне под силу сделать ребятам там за полтора-два часа, два три человека справятся без проблем. Это все зависит от того, сколько льда лежит под этим снегом. Требуется ли там ледоколом бить".

Для більш масштабних робіт можна взяти в оренду спеціальну техніку. Її використання коштує щонайменше у 150-300 гривень за годину. Однак варто враховувати, що давати машини на кілька годин власникам не вигідно. Тож треба замовляти прибирання на цілий день.

Шесть зимних бизнес-идей: На что есть спрос в морозные дни

Роман Вознюк, директор компанії, що прибирає сніг : "Цю техніку треба доставити не територію, потрібно її заправити, а також зарплата і все таке інше. Коли цю техніку беруть хоча б на добу. Беруть на зміну, ця техніка може себе окупити".

Якщо ж підприємство має невелику територію і намагається максимально обійтися власними силами, можна придбати міні снігоприбиральну техніку. Її вартість коливається від півтори до 15 тисяч гривень і більше.  Щоправда, треба мати на увазі, що такі машини здатні прибирати передусім сніг. А ось із п’яти сантиметровим шаром криги їм не впоратись.

Азаров в молодости бросил работу дворником, когда выпал снег

Ще один момент - вивезення снігу з території. За один самоскид,  залежно від відстані, запросять від ста п’ятдесяти до трьохсот гривень. Втім, як стверджують у профільних компаніях, більшість підприємств намагаються економити і звалюють сніг у великі кучугури, поки він не розтане. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: снег зима штраф уборка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1901
Загрузка...
Загрузка...