Не спокушайтеся на конфіскат. У магазинах із такими назвами насправді можете і не знайти обіцяних брендових товарів, які вилучали за порушення і тепер продають за приємними цінами.

Брендовий посуд нібито за доступними цінами. Такий крам продає державна виконавча служба - через спеціальні аукціони. Брати в них участь можуть лише магазини, які вже далі реалізуватимуть товар споживачам. Зараз податкова затримала велику партію фірмового посуду на 26 мільйонів гривень, його готують до збуту як конфіскат.

В 2014 году Украина начнет продавать конфискат через Интернет

Михайло Дмитрієв, начальник управління УПМ ДПС у м. Києві : " Буває таке, що товари пониженої якості. Під якісь бренди можуть робитися. Вони завозяться по маленькій ціні і по такій же ціні вони реалізуються".

Щоправда, не завжди напис конфіскат - це насправді товар, який вилучили в порушників.

Олена Лоскун, журналіст : " Склад-магазин конфіскату. Широкий вибір якісного одягу та взуття від кращих виробників з Італії, Іспанії та Франції. За низькими цінами.  Подібні оголошення можна побачити ледь не на кожному стовпі у Києві, хоча насправді у подібних магазинах продають неякісні товари із Китаю та Туреччини".

Как заработать на стоковом бизнесе

Часто такі торгові точки не мають нічого спільного з трофеями податківців. Конфіскат - це як бренд, аби заманити клієнтів.  Речі часом тут продають ледь не на вагу. Пару черевиків із шкір-замінника можна знайти усього за сотню. Із натурального матеріалу - за триста.  Штани, сорочки й жіночі костюми  коштують від п'ятдесяти гривень. 

"Ну это... скажем так из эконом-варианта. Вони нормальной якости? Не распадаться на другой день? - Это всё новое. – В общем не ношены? Не секонд-хенд? - Да-да. Это всё новое".

Как интернет-магазинам удается держать низкие цены

Утім, покупці від такої якості м'яко кажучи не в захваті. Бо носити речі можна хіба що на хеловін і лякати сусідів

Тим часом, де знайти магазини, у яких продають справжній конфіскат, до того ж за приємними цінами, не відомо. Принаймні у податковій службі таких адрес не знають.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: конфискат одежда покупатели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 7452
Загрузка...
Загрузка...