Не така страшна інфляція, як її малюють. Головне - правильно розподілити свої кревні і  не пхати їх під матрац. Там для грошей - найнебезпечніше місце. Не через крадіїв - а через інфляцію.  Мудро розпоряджатись коштами, але не економити на собі. Цьому вчать в кризу експерти. Кажуть, якщо в кишені дві-три тисячі, їх можна навіть примножити. Головне не пхати їх під матрац. Там їх як міль, з"їсть інфляція. Фінустанови ж пустять кошти в економіку і вам прибуток дадуть.

Микола Івченко, експерт фінансового ринку : " Тот процент, который предлагают в банке сейчас, порядка 20-ти процентов, он позволяет в том числе компенсировать девальвацию валюты, все равно вклад в гривне остаётся достаточно привлекательным".

Корисно знати : Эксперты ждут нового кризиса в ЕС и Америке |

А ще можна поставити на американську валюту, визнають  фінансисти, вона в період кризи - як не крути - а найстабільніша. Ще краще - накупити золота.

Микола Івченко, експерт фінансового ринку : " Спред - разница между покупкой и продажей по золоту самая оптимальная, поэтому золото - самый оптимальный вариант, оно все-таки стабильное и при вложение в золото вы заработаете больше, чем при вложении в другие металлы".

Олена кожного місяця відкладає по дві-три сотні гривень. Каже, краще зекономить на їжі, але дітям щось заощадить. Однак, для купівлі золота, цього замало, а до банку нести гроші жінка боїться.

Читайте також : Каждый пятый грек оказался в кризис на грани бедности

Олена, кошти зберігає вдома : " В банки, конечно, сейчас опасненько немножко - чому? - некоторые банки очень сильно прогорают, а во-вторых у банках такие акции - заключаешь договора и раньше положенного строка ну никак не снимешь".

Експерти у таких випадках радять не гнатися за фантастичним відсотком -  там зазвичай і найбільші ризики. Найкраще класти кошти в кілька фінустанов.

Михайло Стрельніков, фінансовий консультант : " Если даже в период кризиса в каком-то одном из банков будет какая-то сложная ситуация, это не значит, что она будет во всех остальных, лучше всего смотреть, что б это были банки из разных стран, очень мало вероятно, что во всех странах одновременно все банки начнут рушиться".

В чем основной риск американского доллара?

Та перш ніж віднести гроші до банку чи перевести в іншу валюту , кажуть експерти, слід добре підрахувати, чи вистачить залишеного вдома на прожиття. Адже фінустанови на руки депозитні кошти одразу не віддадуть.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги кризис економика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2365