Неприбраний сніг і ожеледиця - це зайвий привід зайнятися фізичними вправами.  Долаючи слизькі місця і кучугури, ліпше не проклинати комунальників, а думати про користь для здоров`я. А її виявляється не мало.

Холодна погода - не привід впадати у депресію і не показувати носа на вулицю.   Прогулянки на свіжому морозному повітрі насправді корисні і для  імунітету, і для фізичного здоров`я. Пересування слизькими неочищеними вулицями, хоч і приховує  небезпеку , проте так ви зміцнюєте м`язи-стабілізатори. Головне виходити на двір підготовленими.

Корисно знати : Регулярные физические упражнения удлиняют жизнь

Михайло Махонін, тренер з легкої атлетики : " Люди особенно страдают, у которых есть уже артрит, артрозы, малая подвижность суставов. Поэтому необходимо утром перед выходом куда либо, в магазин, особенно пожилым людям  делать небольшую гимнастику. То есть разминать суставы, делать круговые движения суставами".

Ще більш ефективним тренуванням може стати очищення дороги чи відкопування власного авто із кучугур. Такі фізичні вправи ні чим не гірші за заняття у спортзалі, вони зміцнюють м"язи рук, плечей, спини та ніг.

Как поддержать физическую форму в офисе

Іван Кононенко, інструктор спортивного клубу : " Во время таких вот движений, как уборка снега идет статическая нагрузка на предплечья и от части на спину. Нужно делать не большие движения, чтобы они были плавными, иначе можно сорвать спину и повредить позвоночник. когда мы загребаем, у нас работают плечи,  у нас работают руки, когда мы выпрямляемся с лопатой и снегом, это дополнительная нагрузка, работает спина. Опять же руки и плечи.   Когда мы поворачиваемся и выбрасываем этот снег, у нас работают мышцы пресса".

Аби така фізична активність була лише корисною, спортивні інструктори радять вдягатися відповідно до погоди, і дотримуватися простих правил.

Юлія Шост, журналіст : " Фізичні вправи, то, звичайно, велика користь, однак надмірне завзяття тут може зашкодити. Аби не навантажувати лише  окремі групи м`язів, фахівці радять  час від часу змінювати руку . Тоді спина втомлюватиметься повільніше".

Це цікаво : Физические упражнения повышают интеллектуальные возможности

Якщо вірити інструкторам - найміцніші в Україні - працівники комунальних служб. Адже зранку до обіду перекидають тонни снігу.  Ще два-три Місяці таких тренувань - і можна на чемпіонат світу їхати.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: снег дороги упражнения физкультура
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2551
Загрузка...
Загрузка...