Що подарувати людині, яка має все? Маєте гроші розіграйте друга, та ще й так щоб понервував та запам’ятав назавжди. Івентори цілий кліп для вас знімуть. Не подобається запишіть хіт сімейного масштабу. Подробиці у сюжет Інни Мазуркевич.

Це не зйомка кримінально серіалу і не оперативне відео правоохоронців. Це - розіграш. У ролі жертви може бути ваш колега, друг чи шеф, які навіть не здогадуються, що це - розвага і своєрідна прелюдія до подарунка на  день народження. 

Олеся Холодова , співробітник івент-агентства: "Когда мы розыгрыш организовываем мы делаем все по настоящему. Привлекаем по возможности в рамках закона все те службы, которые реальны в жизни, что бы они были реальны в розыгрыше. Поскольку актер может не сыграть так".

Дивіться також: Автограф зірки як подарунок

Підготовка до імпровізації нагадує роботу спецслужб. У замовника дізнаються про вподобання того, кого зібралися розіграти. Стан його здоров'я, звички, розпорядок дня і  маршрут. Найпопулярніші розіграші - затримання міліцією, атака  Беркута, раптовий візит санепідемстанції чи  податкової.  Такі подарунки завжди закінчують привітанням із квітами та коштують недешево.

Олеся Холодова , співробітник івент-агентства: "Минимальный заказ это 1-2 тысячи долларов. Максимальный - до финансовых возможностей конкретного клиента. Максимальный розыгрыш, который мы организовывали, это был бюджет 25 тысяч долларов и это не придел".

Читайте також: Как украинцы на розыгрышах к 1-му апреля экономят

Дешевше замовити пісню-привітання. Тут також із відео. Під відомий хіт  - підкладають нові вірші. Найчастіше такі привітання замовляють батькам чи молодятам на весілля. 

Володимир Третяков, директор студії звукозапису: "В последнее время даже чаще чем раньше. Некоторые люди хотят подарить кому-то песню в своем исполнении и не обладая какими либо талантами они готовы экспериментировать, работать".

Вартість кліпу залежить іще й від рівня підготовки вокаліста.

Інна Мазуркевич, Кирило Ліхачов, Телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: беркут агентство поздравления ивент
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3151
Загрузка...
Загрузка...