Доволі незвичний вид туризму практикують американці. Заміть того, аби роздивлятися історичні пам’ятки та монументи, вони одразу прямують до лікарень Коста-Ріки.

Подорож до інших країн за новими враженнями - це не про туристів у Коста - Ріці. Туди останнім часом тисячі мандрівників прямують на гостину до дантистів. В країні третій рік процвітає так званий "зубний туризм". У 2012-му у  Коста-Ріці підлікували зуби понад сорок тисяч іноземців. Головне - це американці. 

Читайте также:

Хуан Ігнасіо Варгас, дантист :  "Ми пропонуємо якісне обслуговування. У наших клініках можна замовити всі ті самі процедури, що і в Штатах, але набагато дешевше. Це і протезування, і відбілювання і зняття зубного каменю".

З 2011-го року, зубні туристи збагатили сферу охорони здоров’я Коста-Ріки майже на двісті мільйонів доларів.  Іще майже сто мільйонів  - залишили в готелях та витратили на розваги.

Дивіться також відео : Яблука, горіхи та зелень зроблять усмішку білосніжною

Бред Кук, організовує стоматологічні тури : "Вартість послуг наших дантистів значно нижча. І я кажу не про  одну чи дві тисячі доларів. Останній пацієнт, який прибув до мене з Америки, у себе на батьківщині мав би заплатити за операцію, яку я йому зробив шістдесят тисяч доларів. В нашій клініці, йому це обійшлося усього в двадцять тисяч".

Оскільки кількість охочих зекономити на стоматології постійно зростає, то стає більше стомат -кабінетів. У Коста-Ріці їх уже майже дві тисячі. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм стоматология коста-рика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1765