Як прожити без грошей? Таке питання 16 років тому поставила собі мешканка Німеччини. І розпочала свій експеримент. Що вийшло - далі.

Шістнадцять років абсолютно безкоштовного життя. Громадянка Німеччини Хайдемарі Швермер у 1996-му році вирішила, що може прожити і без грошей. Зняла всі заощадження з банківського рахунку та віддала їх на благодійність.

Після цього жінка почала подорожувати Європою. Читає лекції та пише книги. Усе необхідне для існування вона отримує від людей. Власну пенсію у 800 євро  віддає нужденним. Швермер зізналася, що такий експеримент за її задумом повинен був тривати протягом одного року, однак зрозуміла, що насправді без коштів можна обходитися значно довше. Свій вчинок пояснює прагненням розширити свідомість людей, звільнити їх від ірраціональних страхів і глибоких деформацій у системі цінностей. Вона запевняє, що саме без грошей нарешті відчула, що таке повноцінне, вільне і щасливе життя.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 998