Німців затопило. Абсолютний температурний рекорд для Різдва встановлено в цій країні. У Мюнхені 21 градус вище нуля! Аномально тепла погода та дощі призвели до паводків. Велика вода може потрапити на вулиці навіть таких великих міст, як Дюссельдорф і Кельн. Проте одним горе, а іншим - радість. Німці знову відкрили купальний сезон!

В Украину идет резкое потеплени

У Німеччині потеплішало. На півдні країни температура піднялася практично до плюс двадцяти градусів за Цельсієм. І це суттєво зіпсувало традиційне зимове купання берлінським моржам, які на релігійні свята збираються на Озері Оранке. Вода тут прогрілася до майже одинадцяти градусів. Щоправда, крига не встигла розтанути остаточно.

Гартмут Кузе, берлінський морж : " Купання в холодній воді дарує ні на що не схожі відчуття. Для нас це - як довга дистанція для бігунів. Просто неймовірно".

Ученые выяснили когда наступит ледниковый период

В усьому світі "моржі" купаються здебільшого на релігійні свята, такі, як Різдво і Водохреща. Плавці прикрашають себе елементами новорічного костюма і співають колядки. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: германия потепление купание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 997
Загрузка...
Загрузка...