Німці захищаються від українських мігрантів. Які, можливо, становлять загрозу для тамтешнього ринку праці. Бо занадто працьовиті. Припускають вітчизняні політологи. Аналізуючи вимогу німецького посольства щодо довідки з податкової. Яку співвітчизники мають подати разом із пакетом документів у посольство. Щоправда, робити це доведеться лише тим, хто за останні 3 роки не отримував Шенгенської візи. Митарі кажуть, мовляв жодних спеціальних довідок для посольства не роблять. Видають загальні. А ось у Консульстві Німеччини пояснюють: запросили висновок від податківців про статки людей, аби переконатися, що вони мають за душею копійчину і повернуться в Україну.

Как немцы готовятся к Рождеству

Олександр Палій, політичний експерт : " Німці зрозуміли, що дуже часто ті довідки,які видаються на місці роботи людей, вони не завжди відповідають дійсності. Туди вписують які завгодно цифри, відповідно, їх дають в посольство розуміючи що ніякої відповідальності немає".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: виза мигранты шенген немцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1591
Загрузка...
Загрузка...