Німеччина поринула в атмосферу веселощів та радості. В країні стартував карнавальний сезон. Цей період тут ще називають "п’ятою порою року". Він триває майже чотири місяці. Яскраві карнавали проходять по всіх найбільших містах країни.  В Німеччині стартував сезон карнавалів. Його в країні ще називають "п’ятою порою року". Кожного року, одинадцятого листопада, рівно об одинадцятій годині, одинадцятій хвилині ранку, розпочинаються барвисті дійства одразу в кількох німецьких містах – Кельні, Дюссельдорфі та Манці. Учасники карнавалів зазвичай одягаються в квітчасті та веселі вбрання. Незмінний тренд - костюми клоунів та блазнів. А головна фішка карнавалів – традиція цілуватися з усіма, кого зустрічаєш на своєму шляху.

Це цікаво : Греки влаштували "кризовий карнавал"

Аніта, туристка з Нідерландів : " Ми приїжджаємо цілою компанією з Нідерландів. Все заради цих шалених вечірок".

Клаус Джейкоб, житель Кельна : " Нарешті стартував сезон карнавалів. Він триватиме аж до попільної середи".

Попільною середою називають тринадцяте лютого 2013-го року. І цей день традиційно закінчуються всі гуляння. Однак перед завершенням, німці та гості країни влаштовують, най божевільнішу, кульмінаційну ходу. Вона відбувається зазвичай в понеділок – одинадцятого лютого.

Клаус Джейкоб, житель Кельна :  "Ми ще маємо час аби гуляти, сміятися та танцювати. Але головне ще попереду".

У Німеччині відсвяткували "рожевий понеділок"

В сезон карнавалів гарно заробляють паби та ресторани Німеччини. Ті, хто втомився від шалених веселощів та танців, або просто зголоднів, можуть зайти до будь-якого закладу та перепочити. Всі бари в цей період працюють цілодобово. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: германия карнавал традиции поцелуй
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1042