А всім, кому набридло зустрічати Новий рік удома за столом, туристичні компанії почали готувати спеціальні святкові тури. Особливість цього сезону -  бюджетні варіанти та супер пропозиції.

Новий рік за кордоном. Туристичні компанії пропонують відпочинок на різний смак та гаманець. Так, із бюджетом  у 500 євро на людину можна вирушити в автобусний тур Європою. Або  бюджетно покататися на лижах у Польщі, Словаччині, Болгарії. А  якщо пощастить, то й по засмагати у Єгипті.

Корисно знати :  Новогодняя иллюминация. Как Киев готовится к праздникам

В`ячеслав Бурдюков, директор туристичної компанії : " В новогодний период с двадцатого декабря по  десятое  число января, наверное, всё-таки, номер 1 это Словакия, куда больше всего поднимается   из года в год чартеров. Поэтому, наверное Словакия номер один.  Ну и больше всего украинских граждан ездят туда своим транспортом и поездом. До Ужгорода, а дальше автобус".

Маючи на руках 800 - 1000 доларів,   уже можна  відпочити із комфортом на гірськолижних курортах в Австрійських Альпах. Цих грошей також вистачить на тиждень проживання у середньому готелі в еміратах, відпочинок на Шрі-ЛанцІ, а також на зустріч із Санта Клаусом у Фінляндії. Якщо назбирали півтори  - можете  вирушати на Каріби та в екзотичні  В`єтнам, Гоа, Балі чи Філіппіни.

Це цікаво : Куда и за сколько поедут украинцы встречать Новый год

Анна Смірнова, заступник директора туристичної компанії : " Новая тенденция - снимают виллы. На большие компании. На 6 на 7 на 10 человек, на 12 человек. Очень выгодно получается. Вилла стоит 150 долларов в день. И если это на 5 человек разбросать или на 10 человек, то получается совсем не дорого.  И уезжают на 2 недели, на 3 недели".

Что взять с собою в путешествие

Варто пам`ятати і про додаткові витрати. Так у разі готельного розміщення доведеться обов`язково оплатити новорічну вечерю. Її вартість залежить від рівня готелю. Ціна стартує від 100 доларів. А може сягнути п`ятиста і більше.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена новый год отдых туризм
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2639
Загрузка...
Загрузка...