Ніякого бізнес-центру на Андріївському узвозі не буде. Там компанія, підконтрольна мільярдеру Рінату Ахметову, зведе арт-простір. Він, запевняє забудовник, повністю відповідатиме духу вулиці.

ВІДЕО: Андріївський узвіз зрівняли з землею

Нагадаємо, напередодні на Андріївському узвозі знесли три споруди, розташовані неподалік від Музею Булгакова. Подія викликала суспільний резонанс, після чого Державна архітектурно-будівельна інспекція призупинила роботи зі зведення на цій території офісного комплексу. Тим часом голова профільного міністерства Михайло Кулиняк точно навіть не знає, які будівлі були знесені на узвозі. Каже, потрібно переглянути старі фотографії.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Акт вандализма на Андреевском спуске

Проте переконує, мінкульт із реєстру пам’яток культури не виключав жодного будинку на Андріївському узвозі. Він упевнений, що зруйнували тільки приміщення фабрики "Юність", яку побудували 1978 року.

Михайло Кулиняк, міністр культури України: «Жодного дозволу на знесення будівлі ми не надавали.  На сьогоднішній ранок, я знаю, бо вчора була комісія КМДА і наша почала роботу, що жодна історична будівля, яка внесена до списку охорони не знесена. Ми дали всі наші висновки щодо будівель, які належать до нашої спадщини. Нічого поганого з ними не відбудеться».

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 582