Медики  інтернет-залежність уже називають  чумою 21 сторіччя, мовляв, якщо інші хвороби можна якось діагностувати, то цю - ні. Її у нас навіть хворобою не визнають, на відмін від Китаю. Там цю недугу лікують електрошоком, у нас більш людяними методами.

" Я включаю компьютер, иду за бутербродами и чаем. Прихожу, захожу в контакт например, посмотреть что там нового, включаю музыку и делаю там не знаю что".

Дивіться: Китайці знають, як вилікувати Інтернет-залежність

" Рано утром встаю, включаю интернет и делаю работу. Сижу одновременно в контакте и пишу что-то".

" В мене є племінник, який дуже залежний від комп'ютера. Він прокидається і одразу - я хочу грати, і одразу ж йде грати за комп'ютер".

" Вот рассказывали знакомые, что они просто клацают  ничего не читаю, просто клацают, как зомбированное идет".

Дивіться: У МВС хочуть обмежити анонімність користувачів Facebook

Сучасне суспільство без комп’ютерів та Інтернету - вже неможливе. Однак віртуальний світ усе частіше замінює реальне спілкування. Люди, які не навчені комунікації -  ховаються в Інтернеті.

Див. також: Мобільні оператори можуть втратити $54 млрд через SMS

Дар'я Селіванова, психолог : "Там нету личного контакта с человеком, глаза в глаза, там больше какой-то индивидуальной безопасности. Потому что в любой момент ты можешь прервать общение, уйти, там, либо удалиться с сайта, зарегистрироваться заново и так далее, то есть создается иллюзия какой-то свободы, хотя на самом деле это уход от неумения устраивать контакт человеческий за счет такого вот десантирования".

Бувають і такі, хто намагається реалізувати в мережі свої приховані здібності, наприклад, гонщика, хокеїста чи бійця. На реалізацію яких  у реальному житті немає ні часу, ні можливості.

Це цікаво: Чим можна замінити Інтернет

Дар'я Селіванова, психолог : " От того что ты себя чувствуешь там командиром взвода, виртуальной роты солдат, вряд ли ты себя начинаешь чувствовать крутым чуваком в реальной жизни".

Євгеній Агарков, журналіст : " Інтернет залежність виглядає приблизно ось так - як не надто густий ліс. Ти знаєш як з нього вибратися, але не хочеш, тому що тут тобі добре. На щастя Україна не на першому місці серед Інтернет залежних країн. На першому - Китай, і вони вже прирівняли цю залежність до алкогольної".

Медики  інтернет-залежність уже називають  чумою 21 сторіччя, мовляв, якщо інші хвороби можна якось діагностувати, то цю - ні. Її у нас навіть хворобою не визнають, на відмін від Китаю. Там цю недугу лікують електрошоком, у нас більш людяними методами.

Валентин Пострелко, доктор медичних наук, професор : " Это очистка организма от токсических веществ и уже на протяжении большого промежутка времени в качестве дезоксидации используются сорбционные материалы, которые разработаны на Украине. Ну и кончено проводим гипноз терапию по нашим разработкам, а к гипнотерапии привлекаем компьютер".

Див. також: Winscape-вибирай вид за вікном сам

Професор Пострелко пригадує -  траплялися  навіть такі пацієнт, які вже не милися, не доглядали за собою, а в туалет ходили під себе. Перші ознаки захворювання: людина біля комп'ютера сидить по кілька діб підряд, навколо з'являються купи брудного посуду та залишки їжі. На лікування необхідно до року. А  ось визнати, що ти сидиш забагато в Інтернеті - це вже перший крок до одужання, кажуть психологи.

Популярна хвороба 21 сторіччя - залежні від Інтернету 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье интернет зависимость лечение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1678