Вже сьогодні нумізмати зможуть поповнити свої колекції монетами з поетичною назвою "Українська лірична пісня" номіналом 5 та 10 гривень. Останню виготовили зі срібла та оздобили кольоровою емаллю. Коштує вона 600 гривень. Наклад - 5 тисяч монет. Що ж до 5-ти гривневої - вона  з простого металу. Її вартість – всього 20 гривень. Натомість таких відкарбували аж 30 тисяч. Банкіри кажуть, колекційні монети у них розкуповують одразу. А на вторинному ринку ціна на них зростає у кілька разів.  У 2012-му НБУ випустив уже 30 пам’ятних монет і заробив на цьому 118 мільйонів гривень. А до кінця року планують випустити ще 8.

Дивіться також: В Україні не буде 15 та 20 копійок

Тамара Лошманова, керівник управління нумізматичної продукції НБУ : "  Завершуємо наш нумізматичний рік ми випуском монети присвяченої східному календарю, це в нас рік змії. Всі банки дистрибютери її вчасно отримають і зможете її придбати до нового року".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нбу монеты колекция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1345