Знову падіння. Рівень довіри інвесторів до ринку України – у VI кварталі знизився до показника 2,19. За 5-бальною шкалою.  

Анна Дерев’янко, виконавчий директор ЄБА: «Нам кажуть про те, що відбувається дерегуляція, що відбуваються певні реформи, приймаються різні кодекси, все ж таки інвестори не побачили для себе якихось суттєвих покращень, що призвели б до того, що індекс інвестиційної привабливості ЄБА впав.»

Більшість опитаних топ-менеджерів компаній  серед головних негативних змін вказали на зростання тиску з боку фіскальних органів та впровадження Податкового Кодексу. Найбільше інвесторів відлякує відсутність можливості захистити свої права.  

Томаш Фіала, генеральний директор консалтингової компанії: «Суды при спорах между бизнесом и налоговиками в 96% случаев решают в пользу налоговых органов. Я не думаю, что это случайно,  есть наверное, какое-то центральное указание.» 

 На заваді інвестиціям і вже традиційні корупція, рейдерство, державний контроль над економікою та непрозоре законодавство.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 537