Обама переговорив Ромні у заключному турі теледебатів. За даними американського телеканалу Сі-Бі-Ес, за чинного президента віддали свої голоси 53 % глядачів. За його головного політичного супротивника республіканця Мітта Ромні - 23 % . Майже стільки ж - утрималися. Вирішальні теледебати були повністю присвячені питанням міжнародної політики.  Обидва кандидати у на посаду глави Білого дому зійшлися на тому, що сирійський президент Башар Асад має піти у відставку. Єдиною була позиція і щодо заборони ядерної програми Ірану. А ось російське питання зовсім розсварило політиків.

Читайте також: Обама победил Ромни в теледебатах

Мітт Ромні, кандидат від Республіканської партії : " Росія - це найбільший геополітичний ворог для нашої країни. На кожному засіданні ООН ця країна веде протистояння із нами. І я не збираюся закривати на це очі та одягати рожеві окуляри, коли йдеться про пана Путіна. Після виборів моя політика проти Кремля стане більш жорсткою".

Обама зазначив, що його супротивник повертає країну на півстоліття назад - до "холодної війни".  Кремль назвав -  політичним партнером. А після виборів продовжуватиме вести боротьбу з міжнародним тероризмом.

Цікаво :Обама с трудом победил на президентских дебатах

Барак Обама, президент США : " Ми закінчили війну в Іраку та зорієнтували свої сили на справжніх ворогів американців - "Аль-Каїду". Крім того, наші війська незабаром залишать Афганістан, переконавшись у тому, що місцеве населення здатне охороняти власну безпеку. Такі кроки дозволяють заводити нових політичних партнерів по всьому світу для боротьби з майбутніми загрозами".

За словами політологів, Барак Обама виглядав впевненіше за свого конкурента. Президентські вибори у Сполучених Штатах стартують 6 листопада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша обама дебаты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1350