Обама - відпочиває, молодь - протестує. Перший день після переобрання американський президент провів у приємних клопотах - серед друзів та родини. А ось у штаті Міссісіпі студенти влаштували акцію проти переобрання Обами. Розганяти невдоволених довелося поліції. 

У перший день після переобрання американський президент вирішив перепочити. Ранок він провів у родинному колі. Потім телефоном дав вказівки спікеру конгресу Сполучених Штатів щодо зниження бюджетного дефіциту та боротьби з безробіттям. А після цього відвідав свій штаб, де подякував колегам за хорошу роботу. Увечері американський президент був разом з дружиною Мішель та доньками в Білому домі. 

Читайте також : Какие проблемы придется решать Обаме после выборов

Майкл, економіст : " Я голосував за Обаму, бо він має витягти нашу економіку з прірви. Для людей потрібно створити нові робочі місця, аби зменшити рівень безробіття. Крім того, президент має розв’язати проблему  дефіциту бюджету - це нагальні завдання для оздоровлення американського господарства".

Янукович-младший о выборах в США: Украине надо брать пример

Поки Обама поринув у приємні клопоти, у Міссісіпі виступили проти його перемоги.  А акції  взяли участь близько півтисячі студентів. Вони вигукували расистські гасла на адресу президента. Мітингувальників розігнала поліція. Щонайменше двох із них заарештували.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы обама протесты молодь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 452