Шлюбні агенції візьмуть на олівець. Парламентарі хочуть змусити клуби знайомств отримувати ліцензії. Таким чином збираються боротися з торгівлею людьми. Для довідки, за роки незалежності у рабство продали сто десять тисяч українців. Доклали до цього руку і псевдошлюбні агентства. 

 Інна Мазуркевич, журналіст: «Нині в Україні існує близько 12 тисяч шлюбних агентств та клубів знайомств. Це приблизна цифра, оскільки офіційної статистики ніхто не веде. Єдине, що відомо, що інформацію іноземців не дуже й то перевіряють. Єдине, що можуть попросити претендента - довідку про те, що він не був засуджений.»

Ліцензування має зменшити кількість ресурсів для пошуку наречених. Також керівник служби знайомств відповідатиме за безпеку наших співвітчизниць - перевіряючи усі данні потенційного чоловіка.

Володимир Каплієнко, народний депутат України: «Безумовно ми б хотіли поставити цьому перепону. В який спосіб? Тільки в такий, який ми можемо на сьогодні, ми можемо користуватися в межах парламенту.  Перше це ввести в законодавчу перепону на проведення такої не прозорої діяльності. Через ліцензування діяльності шлюбних агенцій. Щоб вони підлягали моніторингу, щоб їх контролювало Міністерство внутрішніх справ.»

Нині вивіска "шлюбна агенція" - найкраще маскування для вербувальників живого товару. Приміром, у Донецьку так продали вісім українок у рабство. Одна живою додому не повернулася. Напівлегальний ринок сердечних послуг привертає у цю сферу силу-силенну шахраїв.

Алла Райковська, юрист: «Многие действительно, несмотря на то, что среди них есть добросовестные, но есть и те которые, к сожалению, предосталяют совершенно другие услуги, которые именуются, как торговля людьми

Однак і після прийняття закону злочинці нікуди не зникнуть. Підуть у тінь, каже Елліна Шнурко-Табакова. Особливо в такому привабливому середовищі, як інтернет.

 Еліна Шнурко-Табакова, голова комітету з прав людини Інтернет-асоціації: «Любой запрет того или иного предмета уводит в тень. Частичный запрет с выдачей решений, он приводит корупции. Это уже доказано 20-летним опытом.»

Розробники законопроекту обіцяють: ліцензія коштуватиме недорого. Легальне оформлення документів має зробити головне - з ринку сердечних послуг прибрати шахраїв і злочинців. Яких обіцяють сурово карати.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1007