Страхові не виплачують вам компенсацію з автоцивілки? Вибити її допомагатимуть колектори.  Деякі гравці ринку вже скуповують борги страховиків перед клієнтами. Тим паче, що справа ця вигідна. За офіційною статистикою, лише 53% профільних компаній розраховуються із українцями протягом трьох місяців після ДТП. А 10% віддають гарантоване майже через рік. Страховики кажуть, що можуть виправитись самостійною. Без колекторів. Ось тільки закони перешкоджають.   

Олександр Філонюк, голова ради Ліги страхових компаній України: «Сьогодні розглядається норма посилення впливу на дії страхових компаній з тим, щоб вони чітко дотримувалися вимог законодавства. У першу чергу, захищати інтереси своїх застрахованих . Якщо вони не будуть це робити,  то надалі клієнти не підуть в ті компанії. Або взагалі страхування буде дискредитуватись.»

Зараз закон заважає колекторам взятись за страховиків із усією силою. Просто ще не прописана сама процедура, за якою громадяни можуть скаржитись колекторам на них пояснюють фахівці.  

 Юрій Полунєєв, член Комітету Верховної Ради з питань фінансів: «Виникло багато плям у законодавстві, якими скористалися банки, банкіри, різного роду спекулятивні компанії, арбітражні компанії. І таким чином були створені проблеми, які у першу чергу вплинули на звичайну людину.»

 У Росії колектори полюють на страховиків не перший рік. Вибивати борги взялися компанії, зокрема із Москви та Петербургу. Вони подають на несумлінних агентів до суду. Виручка може сягнути кількох мільярдів рублів. Адже навіть лідери ринку інколи виплачують удвічі менші суми, ніж прописано у договорі. Клієнти ж через правову безграмотність безсилі. Наступний крок колекторів -  взятися за тих, хто економить на виплатах КАСКО.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 976