Кілька днів поспіль не вивозять сміття з двору, не прибирають під'їзду, гарячої води в крані як не було, так і немає. Приходить платіжка, а в ній кругленька сума за послуги, якими ви фактично не користувалися. Фахівці радять вимагати перерахунку.  

Олександр Дядюк, юрист."Покроково елементарно почати з витребування інформації, ну по структурі тарифу можна зайти на сайт КМДА, витребувати інформацію за останні кілька місяців які послуги реально надавалися, в них повинно бути коли прибирали, коли вивозилося, скільки, який там ремонт робився, розібратися, куди ці гроші йдуть. Можна звертатися у відповідні органи, захист прав споживачів, житлово-комунальна інспекція, правда вона зараз у стадії ліквідації, не зрозуміло, вона ще є. І останній шлях - це судовий. Якщо вам не надані якісь послуги, не в повному обсязі, у вас згідно з калькуляціями розглядається, ви його маєте право витребувати, ЖЕК це має надати,у вас прибирання будинку щоденно, прибирання сходових клітинок раз у два, чи раз у три дні, і ви можете із сусідами скласти акт і зафіксувати це. Ви маєте право спочатку звернутися до них із вимогою добровільно здійснити перерахунок, а ні - то в судовому порядку, звичайно з вимогою дотримуватися того порядку і того рівня послуг, які закладені в тариф."

Інакше з вас і надалі зніматимуть гроші за послуги, яких не надають. Спершу збирайте докази бездіяльності комунальників.

Олександр Дядюк, юрист."Збирати докази, фіксувати, писати листи, звертатися, складати акти, наприклад, разом із сусідами, визивати представників із захисту прав споживачів, треба створити відповідну доказову базу. Якщо у вас цього не буде, то у суді у вас шансів немає".

Судова тяганина може забрати від трьох до шести місяців. Якщо позов подавати в порядку захисту прав споживачів, державного мита не стягують. Лише близько тридцяти гривень за інформаційно-технічне забезпечення. Зекономити можна і на послугах юриста -у середньому двісті гривень за судове засідання, якщо будете самі захищатися.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 564