Операції на серці  маленьким українцям оплачуватиме держава. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров. Глава уряду зазначив, нині у нас 7 тисяч дітей віком до одного року потребують кардіооперацій. Кабмін готовий забезпечити їм державну підтримку. Крім того, Микола Азаров наголосив, вітчизняні лікарі здатні прооперувати не гірше ніж європейські, а в деяких клініках навіть краще. Нагадаємо, раніше високопосадовець повідомляв, що у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова побудують сучасний кардіохірургічний корпус. Його спорудження розпочнуть уже наступного року.

Читайте також : Дети не должны зависеть от достатка родителей, - Азаров

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " Примерно 7 тысяч наших детей в возрасте до года нуждаться в операция, можно значительную часть, а, может, и всех взять на гос. обеспечения у проведении таких операций 42 думаю, тут не должны завысить дети от доходов семьи, а такая помощь должна быть оказана".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров дети лечение больница
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 908