Сотні повідомлень про отруєння не охолоджують запалу українців до "тихого полювання".  В Україні урожай на гриби. Відпочивальникам - радість. А підприємці, які займаються вирощуванням - у збитках. Мінлива погода – грибам на користь. Нинішня осінь багата на  урожай. Навіть ті, хто ніколи і гриба не бачили, -  ринули до лісу.

Володимир, грибник : "Сьогодні дуже багато було людей. Десь чоловік 300-400 ходить так по березині".

Хтось вирушає по гриби навмання. Хтось ходить місцями, які знає. А ось декому вони уві сні  ввижаються.

Ганна, грибниця : " Він мені навіть у сні, я сплю, а він мені навіть привидиться, я мушу йти - він там. Я гриба бачу".

Читайте також: В текущем году в Украине соберут рекордный урожай грибов

Закарпатські грибники розповідають: у тутешніх лісах проростає з десяток поширених різновидів їстівних грибів. Перевагу віддають, так званим, справжнім - підосичникам, топольовим і буковим. Для грибників – це і розвага,  і можливість  підзаробити.

Михайло, грибник : " Приймають гриби у пунктах і люди на цьому отримують непогану копійку".

Найдорожчі – білі. У середньому 50-60 гривень за кілограм. У сприятливу пору досвідчені грибники збирають від трьох до 5 кілограмів.

А ось Юрію Бушку по гриби до лісу йти не потрібно. Він їх вирощує сам. Зацікавлення у нього  - ще з радянських часів. Коли прочитав про технологію у спеціалізованому журналі.  Спочатку вирощував гливи - задля експерименту. Та із часом хобі почало приносити прибутки.

Корисно знати:В Украине впервые за 20 лет отравление грибами сократилось

Юрій Бушко, власник грибного підприємства : " У пресі там, в інтернеті, на сторінках інтернету понаписують про те , що  взяв посадив і збираєш урожай".

Проте каже, усе набагато складніше. Грибний міцелій висівають у попередньо простерилізовану солом'яно-деревИнну суміш. Приміщення, де зберігають мішки, має максимально нагадувати природне середовище.

Юрій Бушко, власник грибного підприємства : " Оптимальні параметри для росту гливи – це температура в межах 16ти градусів, плюс-мінус один градус. І вологість в межах 93-96%, що, скажеш, досить складно створити такі умови. Ще один такий дуже важливий фактор – це свіже повітря".

Сезон грибів і отруєнь - стартував

Приміщення потрібно провітрювати не менше 5 разів на день.   Якщо дотримуватися правил, за 3-4 тижні після посіву - буде перший урожай.  Продає підприємець кілограм по 18 гривень. Із мішка вдається зібрати в середньому 2,5 кілограми. Господар очікує немалого врожаю однак не знає, чи вдасться його реалізувати. У місцевих лісах грибів вистачає - тож купують мало.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: урожай грибы агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3048