Газпром назвав остаточну ціну на блакитне паливо для України. Російський ресурс для нашої держави у 4-му кварталі подорожчав на 4 долари. Нині платитимемо - 430 умовних одиниць за тисячу кубометрів. У третьому кварталі було 426. Повідомляє прес-служба НАКУ. Раніше у Нафтогазі припускали, що вартість буде на 2 долари вища. Але Москва уточнила розцінки. Водночас, Київ іще сподівається на перегляд цих контрактів. Віктор Янукович планує у кінці листопада візит до Росії на черговий раунд переговорів. А ось аналітики додають: завдяки збільшенню видобутку власного ресурсу та закупівлі блакитного палива в інших постачальників нам буде легше домовитися з Москвою.

Дивіться також : Долар подорожчав не через російський газ

Валентин Землянський, експерт із енергетики : " Ми вдалися до реверсу, до LNG-терміналу, до розробки сланцевого газу, до співпраці з американськими інвесторами, європейськими інвесторами. 35 мільярдів кубічних метрів газу має вистачати Україні і Україна зможе більше 70 %  видобути сама".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена газ україни газпром-медиа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1065