Приватні підприємці штурмують державних реєстраторів. Бо мають до кінця року перейти на нові коди у кваліфікаторі видів економічної діяльності. До чиновників шикуються із самого ранку. Кажуть: спочатку необхідно отримати спеціальний талончик, який визначає чергу прийому у реєстраторів. А далі - чекати виклику. За невчасну зміну КВЕДів фінансове покарання у законодавстві не передбачене. Утім податкова таки має право накласти штраф. Це якщо  підприємець вестиме діяльність, не прописану у його переліку КВЕДів. Для спрощенців стягнення може сягнути 15-ти відсотків від доходу.

Читайте також : Какие КВЕДЫ нужны для классификации моего бизнеса?

Олена Камінська, бухгалтер приватного підприємства : " Потрібно прийти спочатку записатися у людини, яка це пише на листочок, потім зайти всередину приміщення. І там получити талончик, і за цим талончиком вже попасти до реєстратора. Але вони приймають тільки один день у неділю".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы предприниматели реестр
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2086
Загрузка...
Загрузка...