Ну і хто на світі всіх модніший? Вітчизняні дизайнери показали нові колекції весни-літа 2013. Цього року молоді  кравці диктують моду, а старожили тренуються  потрапляти у тенденції. Вийшло далеко не у всіх.

31-ший український тиждень моди  завершився тріумфом молодих дизайнерів, гучними провалами старожилів та новими відкриттями, підсумовують іноземні фешн-критики 

Дивіться також: UFW завершився: гіперсексуальність, шкіра, принти і пуанти

Бен Ферн, Сандра Леко, фешн-оглядачі (Британія): "Нам дуже сподобалися деякі українські дизайнери. І це більше, ніж ми сподівалися. Вони показали свіжі ідеї і були дуже конструктивними. Нічого зайвого".

Олександра Гордієнко, фешн-оглядач (Британія): "Нам очень понравилась Бевза, Каменская Коннонова, ребята оценили Андре Тана, Литковска".

Дивіться: UFW: Іванова пропонує носити намальовані пальми

Залишилися вірними своєму стилю,  утім зробили колекції у останніх трендах весни-літа 2013 - яскравість, принти і незвичайні аксесуари - Лілія Пустовіт, дует Каменська-Кононова, Світлана Бевза, Юлія Айсіна. Їх одяг у яскравих кольорах, розбавлений   білим. 

 

Марина Борщевська, стиліст: "Я отвечу коротко, я являюсь страстной поклонницей таланта и творчества Лилии Литковской и в моем гардеробе 80% ее одежды".

А от Лілія Літковська до себе пресу не впустила і коментарів не дала. Показала свої доробки лише обраним. До похмурої гами своєї колекції додала рожевого. Чи не вперше  у Літковської з'явилися сексуальні шортики та штанці. 

Не всі охочі потрапили і на показ Олексія Залевського. Там просто місця не вистачило.

  UFW: Хто вразив, а хто розчарував

UFW: Хто вразив, а хто розчарував

Не вельми вдалою критики вважають колекцію Вікторії Гресь. Хтось навіть звинуватив її і відставанні на рік - мовляв саме тоді були у тренді  пудрові кольори. Вони були модними влітку 2012 року. 

 

Андре Тан, видається, що зекономив на тканині. Забагато червоного і золотого. Розчарували критиків учасники програми "Нові імена". Дешева тканина, незрозумілі форми, пір'я замість аксесуарів.

Ліза Ющенко, гостя: "У меня к сожалению ничего нет. Я считаю, что цена и качество не соответствует: очень дорого. Цены на ровне с европейскими дизайнерами. А качество немножко не дотягивает".

ВІДЕО: UFW завершився: гіперсексуальність, шкіра, принти і пуанти

На окрему увагу заслуговують аксесуари. Сумки-поштарки від Світлани Бевзи, та пласкі від Каменської-Кононової - актуальні як ніколи.

Загалом, закордонні оглядачі підсумували  - українські дизайнери мають стиль. Але в тренди потрапляє лише троє з семи.

Ірина Кононенко, Василь Дендін, новини UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: стиль мода показ ufw
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1968