Підвищення вартості газу для населення не допоможе Нафтогазу зменшити свої збитки. Радше навпаки, збільшиться кількість боржників серед небагатих українців. Таку думку висловив експерт з енергетики Валентин Землянський. Каже, аби зменшити втрати газовики і тепловики повинні вкладати гроші у модернізацію своїх потужностей. Приміром - створювати  мікро- теплоелектростанції.  Нагадаємо, за дев'ять місяців 2012 року Нафтогаз України нарахував собі більш ніж 4 з половиною мільярди гривень збитку. Профільний міністр має власну версію  - звідки така сума.

Читайте також : "Нафтогаз" терпит миллиардные убытки

Валентин Землянський, експерт з енергетики : " Просто підвищити тарифи - проблему не вирішать, можна вирішити частково фінансову проблему Нафтогазу, але якщо ми будемо говорити тільки про підняття тарифів - ми прийдемо до ситуації 90-х років - просто перестануть платити36:51на цьому все завершиться - зростання соціальної напруги, неплатежі".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена повышение нафтогаза
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 775