Сюжет повісті "Продавець повітря"  фантаста Олександра Бєляєва втілився у життя. Пекінський підприємець на одній із вулиць міста  роздавав перехожим банки з... консервованим гірським киснем! Для мешканців китайської столиці такий подарунок надійшов дуже вчасно: забруднення повітря в Пекіні завжди перевищувало норму, а зараз смок досягнув шокуючої позначки:  в деяких районах норма шкідливих речовин у повітрі перевищена в 40 разів! Місто огортає  щільний дим. Людям доводиться носити маски, а діти не виходять на вулиці. Ця ситуація не змогла лишити байдужим Ченя Гуанбяо.

Китайцы придумали, как решить жилищный вопрос

Чень Гуанбяо, роздає  повітря : " Я хочу нагадати всім, що треба охороняти навколишнє середовище. Якщо ми не почнемо думати про очищення атмосфери, то через 10 років наші діти ходитимуть у протигазах".

У Гуанчжоу під землю провалився цілий житловий комплекс

До слова, консервований чисте повітря в Пекіні користується великою популярністю. Вперше цей продукт з'явився на прилавках у вересні минулого року. Одна така баночка коштує 5 юанів, трохи більше, ніж пляшка кока-коли чи пива.

Теги: продажа воздух пекин
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 862
Загрузка...
Загрузка...