Чекав на допомогу, а отримав обман. Пенсіонера нібито ошукали на 122 тисячі гривень через рекламу по телебаченню. Дідусь замовив цілющий пояс і БАДи, але обіцяного  не отримав. Нині продавців цих виробів шукають правоохоронці.

Пенсіонер з Вінниччини марно викинув 100 тисяч гривень на те, що вважав ліками.  Побачивши рекламу на телебаченні,   колишній льотчик Микола вирішив придбати сестрі диво-подарунок. Цілющий пояс, який, нібито, знімав біль у спині.  Подзвонив за вказаним телефоном, а там запропонували ще кілька приладів - для посилення ефекту. На все про все пенсіонер витратив 23 тисячі гривень. Згодом, вже для себе замовив кілька БАДів.

Читайте також : Пенсионер пытался забросать принца Чарльза навозом

Микола Тимошенко, ошуканий пенсіонер : " А то я також  по рекламі, що простату з 10 одному виліковують.  Я з інститутом урології зв’язався вони мені на грузили оці БАДи, щоб я купував в них і лікувався ними. На препарати я потратив 45 тисяч".

 В результаті, ані самому пенсіонеру ані його сестрі препарати і пристрої не допомогли. Зате на них витратили аж 122 тисячі гривень. Більшу частину з них - це заощадження, які пенсіонер збирав на банківському рахунку. Решту позичив у сина. Пан Микола обурився і пішов у міліцію. Але у заяві вказав чомусь, що його ошукали лише на  4 тисячі гривень.

Корисно знати : Как обманывают банки: кредитные уловки

Ганна Олійник, представник ГУ МВС у Вінницькій області : " На підставі цієї заяви  і виявлених в ході перевірки підстав було порушено кримінальну справу за фактом шахрайства. за такий злочин передбачено  максимальне покарання обмеження волі до 3 років".

Справу порушили. Але продавців сумнівного краму знайти не можуть. Їх мобільні телефони не відповідають.  Правоохоронці кажуть, такі випадки не рідкість. Найчастіше у подібні халепи потрапляють саме люди старшого віку. Тож радять достеменно перевіряти інформацію з подібних реклам.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства пенсионеры обман бад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 744