Перереєстровувати нерухомість з 2013-го не потрібно. Юристи спростували чутки, що нібито з 1 січня усім доведеться по-іншому оформлювати квартири, будинки та земельні ділянки.

Люди масово оформлюють нерухомість перед реформою

А ось порядок купівлі-продажу справді з Нового Року зміниться. Після оформлення угоди у нотаріуса майно необхідно  зареєструвати на себе. Якщо раніше це робили у  БТІ, то нині будуть нотаріуси або спеціальні державні реєстратори. Оформлення документів у нотаріуса забере один день. Але, якщо у Вас немає кадастрового номера на земельну ділянку, тоді доведеться витратити значно більше часу. 

Нотаріуси не готові реєструвати нерухомість замість БТІ

Андрій Мартин, експерт із земельних питань : " Для тих громадян, які не мають земельних ділянок, зареєстрованих у земельному кадастрі . Спершу треба буде звернутися до землевпорядної організації, замовити технічну документацію з землеустрою, встановлення меж ділянки в натурі на місцевості,  земельній ділянці буде присвоєний кадастровий номер, а вже після цього можна буде реєструвати на неї права".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: реестр бти майно
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1807
Загрузка...
Загрузка...