Щойно розгребли - знову засипле. Рятувальники   попереджають про погіршення погодних умов. А це значить, новорічні подарунки не у всі домівки прибудуть вчасно.  Яких  збитків через погоду зазнають перевізники та як отримувачам товару домогтися компенсації ?

Відправили посилку, а вона не дійшла до адресата?  Компенсації від перевізника можете і не отримати. Особливо, якщо машина оператора потрапила у сніговий замет і не змогла вчасно дістатися до пункту призначення. А в спеціальній угоді не прописали таких ризиків.

Через складні погодні умови ускладнено проїзд автошляхами України

Наталія Гудима, президент ліги страхових організацій України : " Якщо умовами пересилки не було зазначено, що будуть відшкодовуватись збитки у зв’язку з невчасним  пересиланням, або з невчасним отриманням, або з порченим товаром, то, відповідно, людина нічого не отримає. Людина може самостійно застрахувати таке пересилання або перевезення за рахунок власних коштів".

Якщо крам доставляють, наприклад, до магазинів, тоді поліс убезпечення на нього оформлюють обов'язково. Ставки сягають  двох відсотків від вартості товару. Страховка особливо актуальна у зимовий період.  Скажімо, у ці вихідні на трасі Київ-Чоп проблеми мали одразу кілька компаній, що доправляють вантажі. У кучугурах застрягли сотні вантажівок. За цей час перевізники зазнали грандіозних збитків.

Дивіться також : Через хурделицю доставка їжі додому може обійтися дорожче

Леонід Костюченко, президент асоціації міжнародних автоперевізників : " 16 автомобілів простояли 2 доби - це, скажемо  затрати на паливо 100 євро -120 євро - це втрати тільки чисто по пальному. Ми говоримо про те, що 16 тисяч -18 тисяч євро втрачено - це 160 тисяч гривень".

Крім того, перевізників штрафують і за невчасну доставку вантажу. Кожна доба простою обходиться компанії в середньому у тисячу євро з однієї машини.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: компенсация доставка перевозки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1017
Загрузка...
Загрузка...