Досі їздите на літній автогумі? У разі пригоди  страховики можуть відмовити вам у виплаті. Це європейська практика, яку почали запроваджувати і в Україні. Окремі вітчизняні компанії уже прописують такі умови в договорах.

Температура нижча за плюс вісім, перший сніг чи ожеледиця.  До таких погодних умов  дотягувати не варто. На станціях техобслуговування автомобілі радять перевзувати уже в середині жовтня. Окремі компанії своїм клієнтам воліють самі нагадувати про перевзування.

Читайте також: Европа переходит на экологичные шины

Валентин Огійчук, майстер  підприємства : "Сейчас у людей очень много забот и хлопот своих, и мы как сервис,  мы обязаны их вызвать и сделать шиномонтаж, чтобы они зиму отъездили.  Желательно, конечно, все делать по записи, но если машина без записи, мы уже стараемся  сместить и тоже сделать шиномонтаж и оказать человеку услугу".

Радіус коліс, умови експлуатації та швидкісний режим. Це три характеристики, на які в першу чергу слід зважати водіям, купуючи шини. За нормальної їзди комплекту вистачить на сорок-шістдесят тисяч кілометрів.

Цікаво знати: Как нас обманывают на СТО и как защититься от обмана

Олександр Черних, начальник відділу СТО : "Появились новые шины, которые используют новые экологические смеси. В принципе, все уважающие себя водители выпускают новые рисунки, новые шины, которые работают лучше, чем старые".

Вартість найпростішої покришки стартує від 300-трьохсот гривень. За балансування і монтаж доведеться викласти  ще від ста тридцяти до восьмисот гривень.

Уляна Дрючкова, журналіст: " Година роботи і ваша автівка до їзди по зимових дорогах готова. Фахівці радять перезуватися якомога раніше. Інакше, коли випаде перший сніг простояти у чергах доведеться не одну годину".

Європейським водіям, які не перевзулися до п’ятнадцятого жовтня і потрапили у ДТП, страховики відмовляються платити компенсацію. Така практика нині докотилася й до окремих вітчизняних компаній. Фахівці радять уважно читати угоду, аби не довелося лагодити авто власним коштом.

Отпуск "на колесах". Девять причин путешествовать на авто

Борис Візіров, гендиректор моторного страхового бюро : " Немає такого правила для всіх. Автоцивільна відповідальність не передбачає законом ніде не оговорюється технічний стан автомобіля  щодо шин. Це може бути при додатковому страхуванні, таке як захищає транспортний засіб - КАСКО, повне КАСКО, чи покриття, чи ще якісь питання".

Проте наші водії уже й самі змінюють взуття на зимове якомога швидше.

Віталій, водій : " Я думаю, правильно сделать это заранее, чем, когда выпадет снег.  Это будет уже поздно. Так как не первый год за рулем,  знаю, что такое европейский рисунок, что такое арктический тип, у меня арктический.  Для наших условий он более подходящий".

Азот в шинах – стоит ли качать

Забудькуватим українським водіям фахівці нагадують: перед зимою тільки заміною гуми не обійтися. 

Олександр Черних, начальник відділу СТО : " Перед стартом зимы очень хорошо проверить электронику своего автомобиля, жидкости, которые используются у вас в авто, потому как они  зимой иногда не соответствуют тому, что у вас есть на данный момент, и аккумулятор, это самое главное".

Інакше в морози можна й не зрушити з місця. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авто дороги водители резина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3757