Перший газ із Європи Україна отримає вже в листопаді. Нафтогаз та німецька компанія RWE (РВЕ) підписали контракт на поставки близько мільйона кубометрів палива за добу. Угода - короткострокова, і буде чинна протягом листопада-грудня 2012 року. Про це повідомили у профільному Міністерстві. Ресурс потраплятиме до України з Польщі, через ГТС "Дроздовичі" по одній з ліній газопроводу, що з'єднує мережі двох держав. Водночас ціна на імпортоване з Німеччини блакитне паливо буде незначно нижча, ніж російське. За підсумками двомісячного контракту сторони обговорять довгострокові домовленості реверсних поставок газу з Європи.

Читайте також : "Нафтогаз" дал "Черноморнефтегаз" в кредит 40 млн грн

Костянтин Бородін, директор департаменту Міненерговуглепрому : " Базовий контракт, підписаний між Нафтогаз України і німецькою RWE, якщо я не помиляюсь, ще в травні. Він поступово реалізовується, там є серія і технічних, і організаційних заходів".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нафтогаз украины газ україни європа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 825