Готуйте гаманці. Ціни на хліб можуть підвищити - мінімум на півгривні. До того ж, це стосується навіть соціальних сортів. Така інформація з"явилася у пресі. Утім, монополіст ринку, який ніби то і вимагає новацій,  подібні повідомлення називає чутками.

Див. також: Навесні в Україні подорожчає хліб

Хліб здорожчає уже у листопаді.  Заявило видання  Форбс. Ціни на батон зростуть на 50 копійок, на український - аж на 60. Неприємний сюрприз готують, зокрема, для киян та жителів області. Згодом  гаманці схуднуть і в решти  українців.

Переглянути прайси від Кабміну, начебто, вимагає Київхліб. Він є найбільшим столичним виробником і контролює 90 відсотків ринку. У прес-службі холдингу цю інформацію UBR спростували. Мовляв, поки що, жодних змін не планують.

 

Українська пшениця поїде за кордон у травні 2013 року

Українська пшениця поїде за кордон у травні 2013 року

Наталія Лук'янова, прес-секретар ВАТ "Київхліб": "Ви читали цю статтю , де написано, що на правах анонімності один із чиновників щось там сказав... Оце ви думаєте, це достовірна інформація?  На сьогодні коментарів нема. Ціни колишні. Никуда они не девались. - А як довго вони  будуть такими?- поживём – увидим".

У столиці ціни на хліб не переглядали уже понад рік. Оновити прайси не давали вибори. Тепер вони позаду - зміни неминучі. Економічні передумови для цього є - зокрема, зростання собівартості продукту.

Цены на пшеницу в Украине рванули вверх

Цены на пшеницу в Украине рванули вверх

Мовляв, зарплати працівників галузі збільшуються. А ще зростають розцінки на пальне. Дорожчає борошно.

Марія Колесник, глава аналітичного відділу консалтингової компанії: "З 10 жовтня цього року Київмлин закуповує пшеницю третього класу по ціні 2150 гривень за тону. Питання в тому, а чи буде держава, як вона робила минулого року, як вона робила до виборів, надавати хлібопекам борошно по зовсім іншим - неринковим цінам, з аграрного фонду".

Пекарі зростання цін пояснюють дефіцитом продовольчого зерна. Через несприятливі погодні умови аграрії намолотили лише 15,5 мільйонів тонн. Це при річній потребі у  12-ть мільйонів. Імовірно, що суттєвого зростання цін на хліб таки вдасться уникнути.

 

Покращення вже близько: В Україні подорожчає хліб

Покращення вже близько: В Україні подорожчає хліб

У міністерстві аграрної політики та продовольства надії покладають на заборону  експорту зерна. Відвантажувати його за кордон припинять вже  із 15-го листопада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: хлеб стоимость мука агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1084