Плану доходів держбюджету-2012 виконано не буде. Це вперше офіційно визнали у Мінекономрозвитку. Державну скарбницю не вдасться наповнити, зокрема, через зниження цін на продукцію українського експорту. Водночас, за словами Петра Порошенка, наявних бюджетних доходів буде достатньо, щоб профінансувати усі захищені статті. Тобто зарплати, пенсії і соцвиплати. А ось на капітальні витрати грошей очевидно забракне. Водночас,  секвестр, тобто урізання видатків бюджету, ніколи у грудні не проводили, додав Міністр. Кошторис переглядали лише за підсумками трьох кварталів.

Читайте також : План доходов бюджета-2012 не будет выполнен, - Порошенко

Петро Порошенко, міністр економічного розвитку та торгівлі України : " Але я переконаний в тому, що сьогоднішніх бюджетних доходів є достатньо, щоб профінансувати всі захищені статті. Тобто в Україні в 12 році я не бачу загрози заборгованості ані по зарплатам, ані по пенсіях, ані по соціальних статтях".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: порошенко доход держбюджет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 922