Платіжні системи VISA та MasterCard формують тарифи  непрозоро. Про це заявив голова ради НБУ Ігор Прасолов. Окрім того, кожен банк, який прагне користуватися їх кредитними картками, повинен покласти на депозит за кордоном певну суму. Така вимога VISA.  А це тисне на наш валютний ринок. Тепер за новим законом українські фінустанови зможуть резервувати гроші у гривні. І не буде додаткового ажіотажу на доларовому ринку. Повідомляє Комерсант-Україна.

Цікаво знати: Visa і MasterCard виплатять магазинам 6 млрд долл

Також  держава зацікавлена ​​у тому, щоб у нас була побудована інфраструктура для проведення операцій за платіжними картками, додав Прасолов. 18 вересня Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону щодо функціонування платіжних систем і розвитку безготівкових розрахунків.

Корисно знати: Насколько выгодны элитные банковские карты

Якщо документ приймуть у цілому, випуск електронних грошей зможе здійснювати винятково банк. За словами голови ради НБУ, також  новий закон посилює захист прав споживачів: всі клієнти фінустанов знатимуть заздалегідь розмір комісійних за банкоматними операціями .

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: платежные карты банки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3827